Protokoll

VT 2018
Protokoll VT 20180530
Verksamhetsberättelse för Vasaskolans Föräldraförening 2017-2018
Protokoll konst. styrelsemöte VT 20180410 
Protokoll VT 20180410
Protokoll VT20180124

HT 2017
Protokoll HT20171114
Protokoll HT 20171004
Protokoll HT 20170829

VT 2017
Protokoll VT 20170530
Protokoll VT 20170424
Protokoll VT 20170322
Protokoll Årsmöte VT 20170322
Protokoll VT 20170222
Protokoll VT 20170118

HT 2016
Noteringar från glöggminglet 2016
Protokoll HT 20161206-08
Protokoll HT 20161109
Protokoll HT 20161012
Protokoll HT 20160822

VT 2016
Protokoll VT 20160525
Protokoll VT 20160425
Protokoll VT 20160321
Protokoll Årsmöte VT 20160321
Protokoll VT 20160225
Protokoll VT 20160121

HT 2015
Protokoll HT 20151203
Protokoll HT 20151104
Protokoll HT 20150930
Protokoll HT 20150825

VT 2015
Protokoll VT 20150527
Protokoll VT 20150422
Protokoll konstituerande styrelsemöte 20150318
Protokoll årsmöte VT 20150318
Protokoll VT 20150225
Protokoll VT 20150114